Concentrated on innovation and marketing of Oiboun® fitness rebounder for all age levels of users, providing a variety of fun playing, balance training, weight loss, body shaping, physical therapy, brain stimulating, etc.

 

Lexo më shumë

Produkte Featured

 • cilësi

  cilësi

  Ne mendojmë se produkt i mirë vjen nga dizajn të mirë dhe kontroll të mirë, e cila është arsyeja pse ne gjithmonë vënë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.

  Lexo më shumë →
 • dizajni

  dizajni

  Transformuar nga OEM të ODM, ndërkohë që ne të këmbëngulë në dizajnin e vet dhe të markave të vet, të cilat na bëjnë të jetë përgjegjës për produktet tona dhe të konsumatorëve për afat të gjatë.

  Lexo më shumë →
 • punishte

  punishte

  Pengchuang, subsidiary of Ningbo Oboun, is one mid-sized manufacturer that is mainly supplying Oiboun mini trampoline, trampoline accessary, and other parts.

  Lexo më shumë →

Arritje të reja

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key